Wpis z mikrobloga

Polska- kraj mlekiem i miodem płynący, kraj którego zazdrości nam całą Europa.

Szkoda tylko, że nie potrafimy zaprojektować studzienek na jezdni w taki sposób, aby nie dopierdzielać już i tak nadwyrężonego zawieszenia.

Jazda w tym kraju autem z niskim zawieszeniem to istna katorga i plucie ludziom w twarz. Gardzę, hatfu

Plujesz-plusujesz

#gownowpis #zalesie #polska #motoryzacja
kryspin_69 - Polska- kraj mlekiem i miodem płynący, kraj którego zazdrości nam całą E...

źródło: comment_1610547813OAnDt8yenSU83qzNY50dUe.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@kryspin_69: a ja tylko wspomnę, ze głupotą jest glebienie samochodu na codzień. Do motorsportu, na pokaz- spoko, jeśli dojechać raz na jakis czas ok, jest to plucie w twarz, ale wiedząc o tym jak jest i glebić jakieś „e46” i szorować podwoziem... eh... (ʘʘ)

A drogi robi się u nas byle jak i bez pomyślunku.. ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@kryspin_69: #!$%@? idioci to projektują. Mam twardsze auto i to jest dramat. W Kaliszu #!$%@? całe miasto ma studzienki centralnie albo pod lewym albo prawym kołem i od lat tak co 2 msc na całej ulicy Łódzkiej są remontowane studzienki bo tiry ubijają studzienki. Te drogi robią #!$%@? idioci. Dalej na łódzkiej też są takie mini studzienki o średnicy 15cm i gdzie są, centralnie pod koła, wszystkie, a 4 pasy ruchu
  • Odpowiedz
@kryspin_69: . Przesunięcie studzienki to nie przesunięcie tylko tego włazu ale całego liniowego obiektu do którego obsługi ta studzienka powstała. Co najczęściej jest awykonalne z powodu kłębowiska innych mediów które pod drogą są prowadzone. Coś takiego teoretycznie można zrobić przy budowie całkiem nowej ulicy na zadupiu a nie w środku miasta na ulicy która jeszcze kostkę brukową pamięta.
  • Odpowiedz
  • 0
@coma24 dobra okej, pewnie znasz sie lepiej i z technologicznego punktu widzenia jesteśmy skazani na studzienki w tych miejscach w których są.. Ale wracając do naszych specjalistów. Ktoś wykonanie też projektuje, technologie, dokonuje końcowych odbiorów, dobiera materiały itp dlaczego więc studzienki nie są wkomponowane w jezdnie jak w innych krajach? Dlaczego się zapadają, i dlaczego najechanie na studzienkę to jak najechanie na lej po bombie
  • Odpowiedz