Wpis z mikrobloga

Mireczki jak myślicie będzie możliwość dostania ubezpieczenia auta na raty bez żadnej historii kredytowej w #uk ? Miejsce pracy mi się zmienia i muszę mieć koniecznie auto na już, bo nie dojadę a nie stać mnie na cały rok z góry ( ͡° ʖ̯ ͡°) #emigracja
  • 11
@BLUtuff To nie jest ubezpieczenie na raty. Po prostu opłacasz za miesiąc w przód. (Oczywiście za wyższą cenę niż w przypadku roku z góry)
@narwi: @svetrey: @Gollumus_Maximmus: @Voltix: @chef_r2r: @Budo: Chciałam teraz sprawdzić jak wygląda zakup i mam troche mieszane uczucia. Sprawdzałam dwie najtańsze firmy RAC i Carrot i w przypadku obu wyskakuje informacja, że bedzie sprawdzany credit score i wniosek o kredyt może zostać odrzucony. W przypadku Carrota nawet podkreślają, że to nie jest pay as you go tylko zwykły kredyt. Gdzie wy kupujecie te ubezpieczenia? ( ͡°
@BLUtuff tak to chyba wszędzie działa, że to jest kredyt, w mojej sytuacji praktycznie od razu po przyjeździe do UK bez problemu dostałem ubezpieczenie w ratach. Tak, jest na kierowcę niestety, ja nawet nie wziąłem pod uwagę tego, że mój wniosek nie przejdzie i kupiłem sobie ubezpieczenie po zakupie auta.