Wpis z mikrobloga

Nowy rok więc tradycyjnie już kolejny raz odpalam trylogię. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Infiltrator Insanity run. Jedyne co mnie odstrasza od serii to jeżdżenie MAKO w jedynce, z modami już nie tak źle ale jednak troszkę fujka.No i miłe zaskoczenie, że na scenie moderskiej jeszcze się trochę dzieje, zwłaszcza w trójce.
#masseffect #gry
Dziolszka - Nowy rok więc tradycyjnie już kolejny raz odpalam trylogię. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I...

źródło: comment_1610471514IBdVtmrRCR6eRWXO9kWecX.jpg

Pobierz
  • 12
@Dziolszka: Mi tam Mako aż tak nie przeszkadza, przynajmniej nie ma sekwencji w którym trzeba je mieć dobrze opanowane, no może z wyjątkiem walk z Thresher Maws. Infiltrator i sentinel to moje ulubione klasy, reszta mi nie podeszła, a do tego w ME1 lubię mieć samemu skille do otwierania skrzynek żeby móc dowolnie dobierać drużynę
@tr0llski: @AsymmetricGentleman: szczerze to nie rzucę się od razu na remastera, muszę zobaczyć co tam dodali i jak to wygląda. Bo jak mogę to samo modami osiągnąć to podziękuję - zwłaszcza, że do trójki zajedwabiste mody powychodziły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dave987654321: a to ja vanguard i soldier. Najbardziej vanguard, toż to jest kombajn do zbierania kur po wioskach, op we wszystkich częściach na insanity.
@Dziolszka: https://masseffect.fandom.com/wiki/User_blog:Temporaryeditor78/squadmate-mission_matchups_for_maximum_dialogue_immersion
Taka ściąga kogo warto zabrać na którą misję ze względu na dialogi
Sentinel ma to że w ME3 może sam detonować swoje moce więc może zadawać spore obrażenia bez oddawania ani jednego strzału, no i jak weźmiesz odpowiednią bonusową moc to możesz mieć chyba 70 czy 80% redukcji obrażeń ( ͡ ͜ʖ ͡) kosztem cooldownów, ale do tego bierzesz ten karabin z nieskończoną amunicją
@Dave987654321: fajny ten link z dialogami, ostatnio odkryłem coś czego chyba tam nie ma albo nie widzę - jak w dwójce przejdziesz przez cały okręg zakera razem z Tali i Garrusem, to zaczną gadać o windach z jedynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dziolszka: A tam! Jeżdżenie tą lodówką na wrotkach było świetne. Ciekawe czy w tym remasterze trylogii co ma wyjść w tym roku jakoś przerobią jeżdżenie w MAKO. ( )

Podobno ta Legendarna Edycja nie wyszła w 2020, bo ME1 za bardzo odstawał od reszty i muszą na tą częścią bardziej popracować.