Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: mocno walczy o tytuł największego dzbana wykopu


@kapitan_bomba: nie pierwszy to raz kiedy ten dzban dodaje i manipuluje znaleziskami oraz tworzy urojoną wersję świata. prawdopodobnie choroba psychiczna to musi być że sam sobie tworzy swoje urojone wydarzenia które nigdy nie miały miejsca. https://www.wykop.pl/wpis/53388981/artysta-komediowy-wystepujacy-najczesciej-w-cyrku-/
@k1fl0w: Dobrze rozumiem, że chodzi o to rzekome "0" przy ilości plusów mimo 10 godzin od dodania wpisu? Jak tak, to to raczej nie paint, tylko po prostu wszedł w źródło strony.

Zdradza to kolor zielony tekstu mimo 0 plusów. Normalnie jest szary. Nie podumał, że oprócz zmiany tekstu z liczbą plusów trzeba jeszcze usunąć fragment kolorujący na zielono/czerwono.

Też tak umiem. Ale nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby
źródło: comment_1610400093xjyHGqu1tTS8ZrIqUWpF9T.jpg
@k1fl0w: A faktycznie. Nie zauważyłem "upiększeń" na Twoim screenie, bo trochę rozmazane, a potem się już skupiłem na kwestii plusów.

I po dłuższym zastanowieniu także się jednak skłaniam się bardziej ku paintowi. 0 wygląda jakby było w trochę nieodpowiednim miejscu, a avatar wystaje poza niebieski pasek i nie jest zaokrąglony u góry.

Swoją droga usunął wpis, ale na szczęście linki do załączonych screenów nie giną. Więc jego artystyczne dzieło jest wciąż