Wpis z mikrobloga

@zjebzuzek: nie wybielałem jeszcze co prawda, ale od kilku miesięcy intensywnie bywam w dental premium na śrutowej i myślę, że to miejsce godne polecenia. konkretnie i profesjonalnie, wpadłem na czyszczenie kamienia w październiku, a wyszło, że poprzedni dentysta strasznie #!$%@?ł robotę...
@SkrytyZolw: Najwidoczniej marketing robi swoje :/ Moje oczekiwania były jasne i klarowne. Miałem zamiar poprawić "kolor" szkliwa o jeden odcień. Precyzując, to od lekko przebarwionych do koloru, który jest już jako-tako biały. Przypominający biel. No i świeży oddech. Nie, nie jadam cebul niczym jabłek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SkrytyZolw: To zostaje nam teleporada :) Jeszcze jedno pytanie. To moja pierwsza styczność z pastą "eco denta" Chyba nic groźnego się z szkliwem nie stało? Czy nadal będę mógł kosztować kobiecych ust? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@529Mamo: XDD W jakimś tam stopniu uszkodziłeś, ale teraz już nic na to nie poradzisz. Szkliwo nie odrasta, więc dbaj o nie. A pasty ecodenty są ogólnie spoko, mają fajne składy. Każdy producent niestety ma w swojej ofercie też pasty z węglem, bo to super biznes ¯\_(ツ)_/¯