Wpis z mikrobloga

Czy uważacie że Kotleszka powinien być zwolniony z Weszło/Kanału Sportowego za obecne zamieszanie z fejk kontami? Stanowski wydał oświadczenie iż nie będzie za takie coś zwalniał dobrego i punktualnego pracownika, że w zasadzie to się nic takiego nie stało. Problem w tym że dziennikarz musi być wiarygodny i autentyczny, a Adam przez to pisanie sobie laurek w moich oczach stracił całą wiarygodność i zaufanie. O ile lubiłem format Magazyn Lig Egzotycznych, o tyle już nie będę go oglądał bo patrząc teraz na Kotleszkę czuję jakąś taką niechęć. Kotleszka w swoich wpisach negował Smokowskiego i teraz zastanawiam się jak będzie wyglądać ich współpraca. To wcale nie jest taka błaha sprawa, bo gdzieś tam jestem sobie w stanie wyobrazić iż może to być początek konfliktu w Kanale Sportowym pomiędzy Smokowskim a Stanowskim- Stano jak podkreślił w oświadczeniu stoi za Kotleszką, natomiast Smokowski może czuć się urażony i będzie za wywaleniem Adama z KS, dlatego tu mogą się pojawić duże zgrzyty.

#kanalsportowy #weszlo #kotleszkagate

Czy Kotleszka powienien zostać zwolniony z weszło/kanału sportowego?

  • Tak 48.9% (136)
  • Nie 51.1% (142)

Oddanych głosów: 278

  • 12
@Rodjer: ale przecież ta cała inba to nie jest proces sądowy, tu nikt niczego nie musi udowadniać, każdy wie że to konta Kotleszki i komuś musiałoby brakować piątej klepki żeby sądzić, że to nie Adaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście pod dyscyplinarkę dowodów nie ma, ale jakby chcieli zakończyć współpracę, to na pewno znaleźliby sposób żeby to zrobić. nie wydaje mi się jednak, że do tego dojdzie
takitutej - @Rodjer: ale przecież ta cała inba to nie jest proces sądowy, tu nikt nic...

źródło: comment_1610281777Vhl4aTgwwEbqfJFBHjdwoB.jpg

Pobierz
@Menel94: powinni go zwolnić z pionu dziennikarskiego i zatrudnić w dziale marketingu. Taki punktualny i przygotowany pracownik się przyda w innym dziale. Na pion dziennikarski przydałaby się jeszcze etyka dziennikarska.