Wpis z mikrobloga

A postanowiłem dać szansę kolejnemu z #seriale i padło na #mindhunter bo podobno dobry ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I łoo #!$%@? ... Łyknąłem 5 odcinków jeden za drugim. Serial jest bardzo dobry. Nie spodziewałem się, że tak mnie wciągnie.

Nie będę ukrywał, że póki co to w 80% rola tego pana z pic rel tak na mnie podziałała. 20% to inne postacie, ogólna fabuła serialu, no, cała reszta. Ale to dopiero połowa 1 sezonu.. ()

Kurczę. Ale tego gościa mogliby posadzić przy stoliku w dosłownie tej roli, a naprzeciwko jako agentów dać kogoś z aktorów większego kalibru jak np. Samuel L. Jackson, Brad Pitt / DiCaprio .

I #film nagrany w jednym pomieszczeniu, który by się opierał na przesłuchaniu i zagłębianiu się w umysły (agenci <-> seryjny) mógłby być hitem na miarę "Dwunastu gniewnych ludzi" ()
eM-Ka - A postanowiłem dać szansę kolejnemu z #seriale i padło na #mindhunter bo podo...

źródło: comment_1610264913gjzufEfuxZhLqDlWLvlbIw.jpg

Pobierz
  • 63
Fincher jeszcze nie jest stary


@kuraku: Jest na 4 lata uwiązany umową na wyłączność z produkcjami tylko dla Netflixa. A nie byli zadowoleni z oglądalności.

Może gdy umowa wygaśnie to przejmie projekt ale na taki powrót też bym nie liczył bo projektów zapewne ma sporo innych w głowie ¯\_(ツ)_/¯