Wpis z mikrobloga

Flusha odchodzi z fnatic. Jakaś wielka historia to to nie jest, bo już kiedyś odszedł z tej organizacji do Godsent czy C9, ale w tym wypadku przynajmniej wiemy co się zadzieje w najbliższym czasie. Sporo się ostatnio mówiło o tym, że flusha stworzy skład z autimatic'iem i sunnym. Ciekawy jestem kogo oni dobiorą do siebie. Na rynku jest tak wiele możliwości że taki international team może sobie dobrać każdego. Ja bym widział oprócz tej trójki bntet'a i może woxica? (moim zdaniem autimatic jest zdecydowanie lepszym riflerem ale autimatic woli być snajperem)
#csgo
  • 5
@rekit: tym bardziej, że w EU graliby więcej. Gen.G strasznie mało grało i nie można było za bardzo ocenić ich potencjału. Choć wyniki mieli w tamtym składzie bardzo dobre
@vasos: No teraz jedyny sens dla drużyn aspirujących do top20 to przeprowadzka do EU. Z takim składem role poukładane by były i całkiem ciekawa drużyna do oglądania :) Jestem ciekawy co nowego nam przyniesie 2021 w składach.

A wyniki Gen G nie były bardzo dobre ... co najwyżej znośne :p
@rekit: moim zdaniem w stosunku do moich oczekiwań mieli kilka dobrych wyników, a moje oczekiwania wygórowane nie były. Faktycznie jednak jakoś NA sceny nie podbili.
Pytanie kto by taki zespół IGLował. Sunny chyba jakiś mega szczęśliwy z prowadzenia ENCE nie był