Wpis z mikrobloga

@N0VULK4: Moja babcia zaraziła się koronawirusem. Byłem na kwarantannie. Generalnie żadnych objawów jedynie bo galek ocznych przy ruchach i lekkie zmęczenie. Praktycznie nie do rozróżnienia od zwykłego zmęczenia. 27lat BMI 30.2
@N0VULK4: ciężko to przeszła. 2 tyg w szpitalu ale obyło się bez rury. Już jest z nami w domu, lecz pojawiła się u niej nagła demencja - u osoby wcześniej zupełnie sprawnej umyslowo ( ͡° ʖ̯ ͡°). No i staramy się teraz to wszystko ogarniać, prawdopodobnie serce tez może mieć uszkodzone bo pojawiła się u niej nieokreślona, ale odczuwalna arytmia której wczeniej nie miala. Także na dwoje
Zazdro kolego. Mnie właśnie uziemiło od poniedziałku. Ból przy ruchach gałkami ocznymi, napierdzielające plecy, dwa dni temperatury ok 38 stopni i właśnie dzisiaj doszedl brak/zaburzenia wechu... Juz chyba pora wybrać trumnę (°°
@skalar_neonka: IgM mogą być podobnie jak materiał genetyczny wirusa obecne nawet po miesiącu od zakażenia i nie koreluje to z zakaznoscia. Zakaźność z reguły mija po kilku dniach po ustaniu objawów, do miesiąca gdy ktoś przechodził ciężko. Także tutaj raczej prawdopodobieństwo jest nikłe.