Wpis z mikrobloga

@goferek: Kawalerka na kredyt to ok. 1400 zl miesiecznie. Czyli zostaje mi ok. 2100 zl.


@derton778: 2100 jak dojdzie ci jeszcze kupić bilet miesieczny to już nie robi się tak fajnie. Za duże obciążenie moim zdaniem chyba że z kimś byś mieszkał to spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: Sam zarabiam najniższa :), ale moje brutto to netto i Poznań here. Wynajmuje kawalerkę z dziewczyną na pół to jest około 800 zł, studia 450 zł, jedzenie jakoś 600 zł (dlatego że różowegopaska mama lubi nam dawać wyprawce prawie co tydzień xD) czyli teoretycznie zostaje mi około 1000 zł dla mnie, teoretycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: ja zarabiam jakos 3.5k-4k z tego kawalerka 1.4k i zyje serio skromnie ale jestem w stanie odlozyc czasem w zaleznosci od wydatkow nawet ponad 1k zl. Jednak gdybym zaczal miec laske lub dynamiczniej zyc to juz troche by ciezko sie zrobilo. Ogolnie bieda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zarabialem 3k netto + samochod służbowy + paliwo po opłaceniu rachunków/mieszkania- 2000zl po tygodniu już nie miałem kasy.

To jest #!$%@? wegetacja. Jedno wyjście do baru to jakieś 200zl. Kino z laską 100zl. A gdzie dalej żyć? Jedzenie,siłownia,odżywki, jakieś przyjemności?