Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki. Jako, że wielu z was ogląda filmy uważniej niż ja to może pomożecie znaleźć jeden z odcinków, chyba że zmiana była wprowadzona a Łukasz nie zrobił o tym filmu. Chodzi mi o zmianę projektu, teraz na stronie jest projekt zgodny z WT2021 ale ma też zmienione okno w kuchni na narożne, słupy w kuchni i zmienione okno w salonie na dwa długie okna.

Jeśliz któryś z was zauważył gdzieś w odcinku to proszę dajcie znać. Od siebie dodam że z tymi zmianami dla mnie dom wygląda okropnie i duzooo bardziej podobał się poprzedni projekt.

#domza150tysiecy #lukaszbudowlaniec
  • 13
@fluga: Nie zrobił żadnego odcinka ani o update do WT2021 ani o zmianach okien w pierwotnym projekcie. Jedyne co kojarzę, że gdy gadał o budowie kolejnych domów już jako deweloper, zapowiadał, że okna będą pozmieniane tak jak w jego własnym domu.
@fluga: Ten projekt dla mnie zawsze był jedną z najsłabszych rzeczy na jego kanale, zmiana stolarki coś tam poprawia, na zasadzie nowych reflektorów do przestarzałego samochodu ;)
@berman każdemu podoba się coś innego :)

A co do kanału to ostatnio obejrzałem jakieś ultra stare odcinki nagrywane 3 lata temu no i zupełnie inaczej w odbiorze niż to co jest teraz...
@fluga: Wiadomo, że gusta każdy ma inne, dlatego napisałem "dla mnie" :) Też oglądasz stare odcinki? ;) Ktoś tu ostatnio pisał, że jakiś widz przyznał się do oglądania starych odcinków, a mitoman specjalnie pauzuje, żeby poodcinać kupony właśnie z tych starych materiałów :)
@berman oglądałem jakieś robienie fundamentów stare. Właśnie zupełnie inna gadka, sam kawa sporo chudszy i nie jako "kawa". Przerwa na telefon, czytanie komentarzy. Komentarz o tym że mobbinguje kawę, no zupełnie inny chłop ;)