Wpis z mikrobloga

@Ogau: no zobaczymy, ja jak szukałem to pytałem znajomych mieszkających w podobnej okolicy co ja. I polecali mi moico, dlatego ich wybrałem. Mogłem jeszcze orange albo korbank. Wybór raczej wyszedł mi na dobre bo ludzie w okolicy skusili się na promocję Korbanku, jeszcze ktoś ogarnął grupowe zamówienie i specjalną cenę a teraz co chwilę płaczą na osiedlowej grupce że im net padł a Korbank twierdzi że potrzebna modernizacja infrastruktury.
Z moico
  • Odpowiedz
@thewickerman88: jeśli masz do wyboru światłowód Orange w zbliżonej cenie i go nie wziąłeś to zawsze zrobiłeś błąd. Nie ma drugiego tak dobrego dostawcy w tym mieście.
  • Odpowiedz
@Ogau: i tu wszystko zależy od infrastruktury w danym miejscu - w jednym miejscu jedno lepiej działa w 2gim drugie.
Jak patrzę na ofertę - orange 60 zł miesięczne 300/50 umowa na 2 lata - nie akceptowalne dla mnie, bo wynajmuję mieszkanie na 9 miesięcy. bezterminowo za to samo 70 + opłata aktywacyjna 50 zł

a moico - dostałem mirkowy kod na 2 miesiące za darmo, + 3 miesięczny okres wypowiedzenia,
  • Odpowiedz
@Ogau: w domu rodzinnym mam netię, nigdy więcej, przez 2 miesiące aby potwierdzić logowanie w pracy, apką na telefonie, musiałem się rozłączać z wifi, nie działał mi twitter na telefonie (na pc działało), nie był to problem z telefonem, bo na każdym innym wifi działało, poza tym w netia, nie działało, nawet jak byłem podłączony do 2giego routera, podłączonego po kablu do tamtego netii. Odbiłem się od infolini, nie potrafili pomóc.
  • Odpowiedz