Wpis z mikrobloga

@advert: Mówię jedynie o gościu przebranym za jakiegoś wikinga. I ogólnie to polemizowałbym czy takie przebranie to to samo co np. przebranie drag queen. Przede wszystkim podkreśla męskość, jakoś nawiązuje do wikingów czy Słowian (nie znam się, tak mi to wygląda), barwy na twarzy wyglądają jak barwy wojenne, jest to zwyczajnie flaga. No ogólnie to według mnie gość wcale nie odbiega od estetycznego wyglądu, a na pewno nie tak jak gruby
Pobierz DywanTv - @advert: Mówię jedynie o gościu przebranym za jakiegoś wikinga. I ogólnie t...
źródło: comment_1610012202TuSRGFRveVNH1ll5nX5lkF.jpg
@DywanTv: bardzo skrzętnie zarówno Ty jak i ten typek wyżej, którego mi się już nie chce wołać, pomijacie w swoich rozważaniach tych dwóch brodatych minionków po bokach, wyglądających jak typowe przegrywy, z jeszcze bardziej przestraszonym wzrokiem niż sojboje.

jakoś nawiązuje do wikingów czy Słowian (nie znam się, tak mi to wygląda)

XDDD DYWAN PLZ przecież to nawiązanie do jakichś ichnich traperów polujących na wiewiórki, a nie do Słowian XDD dla Was
@advert: No grubasy stojące obok niego to grubole, co to komentować. Jeden ma chociaż fajną brodę i wąsa.

przecież to nawiązanie do jakichś ichnich traperów polujących na wiewiórki, a nie do Słowian XDD dla Was serio wystarczy rogi na łeb załozyć i już oznaka męskości?


No jak mówię, ja się nie znam XD Ale ich traperzy polujący na wiewiórki mieli takie super czapki z rogami?

dla Was serio wystarczy rogi na
Ale ich traperzy polujący na wiewiórki mieli takie super czapki z rogami?

@DywanTv: nie wiem, i nie będe tu udawał speca od etnologii. bawi mnie tylko, że kiedyś wojownicy nosili spódnice i robili sobie makijaże, a jakby któryś założył takie rogi to by go wyśmiali, bo w walce to tylko przeszkadza. ale teraz jak facet założy spódnicę i pomaluje włosy to pedau, a jak założy rogi to męski i groźny się
@advert: Przecież wszystko zależy od tego co to za spódnica i makijaż. Nikt nie śmieje się ze szkotów. Dodatkowo nikt nie śmieje się z makijażu jako takiego, a jedynie kiedy mężczyźni malują się jak kobiety. Jak zawodnicy rugby sobie wymalują twarz, to nikt tego nie postrzega źle, jak kibic wymaluje sobie morde na biało-czerwono to też nie jest to nic dziwnego.
@RadomMiastoCebuli: oho, kolejny kryptogej, któremu tak po nogach pociekło na widok typa bez koszulki, że nie zauważył dwóch krasnali o aparycji internetowych pedofili. cherrypicking prawaków jest już wręcz przysłowiowy.
@RadomMiastoCebuli: porównanie homoseksualizmu z pedofilią i nazywanie tego chorobami jednoznacznie ustawiło cię w szeregu ignorantów, których się nie traktuje poważnie. usunąłem komentarz, bo nie chcę żeby takie kłamliwe wysrywy ktoś przeczytał. żegnam.