Wpis z mikrobloga

Szukam kalendarza (albo apki typu todo) która pozwoli definiować zadanie na konkretna godzine, określić ile dane zadanie zajmie i wyświetli mi listę wszystkich zadań w widoku kalendarza. Zwykły kalendarz na #ios nie wystarcza bo zdarza się ze czasami nie wykonam danego zadania i później ono przepada a zależy mi na tym żeby odznaczyć jako skończone (tak jak w todolistach). Aktualnie korzystam z TickTick i uważam apka sztos ale ta funkcja jest tylko w wersji płatnej (110zl rocznie) wiec poki co szukam jakiejś tańszej alternatywy.

  • 5
Zwykły kalendarz na #ios nie wystarcza bo zdarza się ze czasami nie wykonam danego zadania i później ono przepada a zależy mi na tym żeby odznaczyć jako skończone (tak jak w todolistach)


@PanObserwator: a korzystałeś z systemowej aplikacji "Przypomnienia" ?
@Nie_znany: nozbe w sumie spoko ale ten kalendarz taki dość słabo czytelny moim zdaniem i co gorsze wersja pro kosztuje 280zl rocznie wiec jest to jakieś 2,5x droższe od TickTicka wiec to żadna oszczędność ( ͡° ʖ̯ ͡°) a szkoda bo wole wspierać polski soft i chętnie bym kupił ale ta cena trochę kosmiczna jest niestety (pewnie celują głównie w zagranicznego klienta).