Wpis z mikrobloga

Znacie jakiś sensowny program do projektowania pokoju / aranżacji czy architektury wnętrz?

Np. IKEA niestety irytuje bo w sklepie są naprawdę ładnie skomponowane różne kolaże serii np. Besta / Eket / Kallax a ni huk można to zrobić w ich planerach bo żaden z nich nie umożliwia zrobienia takiego samego zestawienia mebli jakie mają na sklepie (jedynie kitchen planner jest sensowny ale jak chcę pokój a nie kuchnię). Reasumując te planery są kompletnie bezużyteczne.

PS. Mam na myśli oczywiście typowe pokoiki w bloku to też walka na centymetry jest ważna. W dużych przestrzeniach wszystko wygląda dobrze ale w małych naprawdę warto wszystko dobrze przemyśleć by było i funkcjonalnie i nie wyglądało jak zawalone.

#architekturawnetrz #aranzacjawnetrz #wystrojwnetrz #wnetrza #ikea #meble #mieszkanie @IKEA_Polska
  • 3
@xaliemorph:

- Sketchup, jeśli chcesz modelować samodzielnie, chociaż jest tam również biblioteka gotowych obiektów. Dodatkowo Homestyler.com, chyba mniej użytecznych modeli, za to spore możliwości edytowania modeli / renderowania gotowych projektów
@xaliemorph: ja takie rzeczy robię na sweet home 3d. Freeware z dużą biblioteka. Każdy Item możesz przewymiarowac a np nietypowe szafki zbudować z figur. Prosty i fajne wizualizacje robi