Wpis z mikrobloga

@jagerrrr też przyszedłem tu na poszukiwanie kogoś kto pisze to szybciej, ale mi się wydaje że z tym egzaminem jest tak samo jak z ee03 wszystkie szkoły pisały to tego samego dnia o tej samej godzinie. Trochę unlucky bo większość egzaminów można w dniu egzaminu znaleźć już na necie ale chyba nie ten. Większość egzaminów ma grupę na mess i tam podają już odpowiedzi ale elektronicy jakoś się zebrać chyba nie mogą.
Mam identycznie praktyka 11 stycznia godz 13, teoria 12 stycznia godz 12. Do zdania są na spokojnie. Zero wiedzy i trochę chłopskiego rozumu i się uda
I jak poszło? Ja powiem szczerze, że był ciężki. Uszkodzony był kondensator C5. Jakje rezystory daliście w modyfikacji?
Pozwolę skopiować komentarz z jednej z grup: "Mi się wydaję, że tam jest po prostu błąd. W elementach nie ma wymienionych żadnych innych kondensatorów niż elektrolitowe, w dodatku od 1uF do 1mF. Zamiana kondensatora unipolarnego 100nF na kondensator elektrolityczny 1uF(lub większy) w tym przypadku jest niedopuszczalna. Dlaczego?
1. Ten kondensator działa w obwodzie prądu zmiennego, czyli kondensator elektrolityczny się tam zepsuje, a w najgorszym wypadku... wybuchnie. Czyli zrobisz tykającą bombę...