Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #trojmiasto. Czy ktoś z Was korzystał z usług firmy Limes jako dostawcy internetowego? Zbliża się koniec umowy z Multimedia Polska i rozglądam się za różnymi ofertami. Limes jako jedyny ma w ofercie łączę symetryczne 400/400 za 59,90. Czy to dobra opcja? W moim bloku oprócz Limesa i Multimedii mam możliwość skorzystania jeszcze z usług Orange i Vectra. Dzięki za rady i pomoc.
#gdynia #internet
  • 25
@TakiTaki: Brzmi jak lokalny operator, lepiej popytaj znajomych czy sasiadow, mniejsza sana, ze trafisz tutaj na kogos kto jest z trojmiasta i akurat korzysta z tego operatora. Za to o łącze symetryczne ciezko chyba, ze mieszkasz w wielkopolsce gdzie inea ma zasieg.
@TakiTaki Korzystam z ich usług od 7-miu lat. Awaria jest raz w roku jak im hardware gdzieś na sieci walnie. Poza tym zero jakichkolwiek problemów. Ja polecam, Twój wybór. A negatywy znajdziesz wszędzie
@TakiTaki: ja akurat miałam problemy z limes. Internet w Rumi, awaria co tydzień, w kółko jeździli po mojej ulicy i czasem nie działało kilka dni. Fuszere zrobili i im się nie chciało tego poprawić to sobie jeździli, a ja ciągle bez internetu.
@TakiTaki: Mam od 3 lat. Faktycznie, awaria raz w roku istnieje i w sumie nie bije zbyt mocno w użytkownika. Ich pomoc techniczna jest spoko. Łącznie wymieniłem z jednym sieciowcem jakieś 30 maili i nie było z tym problemu. Pomógł mi jak mógł ale problemu nie rozwiązaliśmy :D ale zakładam że problemem jest użytkownik a nie sieć. Nie mam żalu do operatora ;) skoro po 2 latach przedłużyłem znaczy że mi