Wpis z mikrobloga

Od pół roku gram ze znajomymi w #rpg (Warhammer FRP 2ed) na roll20. Jako, że można tam dodać awatar to z radością to zrobiłam! W #sims4! I tak od pierwszej sesji co sesję tworzę awatar w związku z tym co się działo na danej sesji. Nic specjalnego, ale mi się podoba i jestem całkiem z nich dumna. () #simsy #grybezpradu
Link do wszystkich zdjeć: https://ibb.co/album/fkjD0z
littlelawyer - Od pół roku gram ze znajomymi w #rpg (Warhammer FRP 2ed) na roll20. Ja...

źródło: comment_16098651727KY6MxNHXM3KgkJzLM50MS.jpg

Pobierz
  • 6
@wespazjan: O! To jeszcze lepiej! Ja takich umiejętności nie mam, aby rysować więc zostają mi Simsy ;p
Nie mam porównania z 4 edycja, gramy wyłącznie w dwójkę, bo GM jest obrażony na Age od Sigmar - uważa że lore gry na tym ucierpiał przez co nie będzie zapoznawal się z mechanika a w nieznanym systemie w którym nigdy nie grał nie będzie prowadzic ¯\_(ツ)_/¯ nie cierpię jakoś z tego powodu aczkolwiek
@littlelawyer: Ja nie mam porówania z drugą edycją, gram tylko w czwartą, dlatego w sumie pytałem. Jwdyne co robiłem 2ed to tworzenie postaci i zdecydowanie bardziej podobało mi się to w 4ed - jest bardziej kompleksowe. Z tego co opisujesz, systemy wydają się podobne, a na pewno zbliżone pod względem dużego prawdopodobnieństwa, że rzut się nie uda. W czwórce można jednak przerzucać rzuty, nie wiem jak wygląda to w 2ed, ale