Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? gardzę MLMowcami to głowa mała.

Wstawiłam na jakąś grupkę dla biznesowych kobiet ogłoszenie, że zajmę się prowadzeniem profili w mediach społecznościowych i kampaniami płatnymi. Napisało chyba z 70 lasek żebym wysłała im ofertę.
No i napisała do mnie na priv starsza pani, że ma dla mnie miejsce w projekce e-commerce ze stałym dochodem. Mówię super, tego właśnie teraz potrzebuję. Umówiłyśmy się na spotkanie na Zoomie, a ta mi z kolagenami naturalnymi wyjeżdża xD
Zapytałam ją czy przez dalszą część spotkania będzie mi wciskała MLM, bo jak tak to ja się rozłączam. No i rozłączyłam się.

Ci ludzie mają gówno zamiast mózgu. Plus jak się zgadzasz.

#marketing #mlm
  • 59
@send_nudles: myślałam, że nigdy nie dostanę oferty mlm, moje otoczenie wie jak po tym cisnę, a jednak.
Dzwoni koleżanka z koła studenckiego. Chce się spotkać na kawę i takie tam, mnie coś z tyłu głowy już świta, ale łudzę się że może rzeczywiście powspominamy stare czasy. W końcu pytam wprost i dostaję na twarz "mam ofertę, która może Cię zainteresować" xD Pół godziny tłumaczyłam jej dlaczego nie warto marnować czasu na
@PsychoFun: to taka wariacja piramidy finansowej. Sprzedajesz jakieś gówno - środki czystości, perfumy, cokolwiek. Z tego co zarobisz leci prowizja do tego, kto Cię zwerbował, tego kto zwerbował jego i tak dalej. Na samej górze jest typ, który nie robi nic, tylko ma swoje minionki, które na niego pracują. Nie masz UoP, chyba nawet zlecenia, to jest "twój biznes", musisz się namachać żeby jako akwizytor wcisnąć ludziom towar i zwerbować kolejnych
@anotherguy: Ta "AFIRMACJA SUKCESU" to jest największy żart w tym wszystkim XDD

Moja była dziewczyna wsiąknęła w jakiś MLM i teraz wszystkie posty na Instagramie są o tym, że kolacja biznesowa była niesamowita, że wspaniali ludzie, zdjęcie ze spotkania, zdjęcia w wieczorowej sukience na jakiejś gali (?) ze "ścianki zdjęciowej" z nadrukowaną nazwą tego gówno-biznesu, o którym ciężko znaleźć coś konkretnego w internecie. A ten "biznes" to wciskanie ludziom jakiegoś szajsu
@kam966: to jakaś pasta? zawsze przy mlm leci podobny tekst.
@Onomastyka: okej, wykształcone, ale czy faktycznie ogarnięte? MLM dotykał też moich znajomych na studiach, ale nie powiedziałbym aby byli przesadnie inteligentni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@send_nudles: znam ten ból, bardzo trudno mnie wyprowadzić z równowagi, ale też kiedyś źle zrozumiałem "propozycję biznesową" i zamiast okazji na pieniążki przyszła do mnie jedna tępa #!$%@? z drugą
@send_nudles: Piramida MLM polega na tym, że na każdym szczeblu jej uczestnicy szukają ludzi głupszych od siebie, aż w końcu trafia na poziom największych debili, którzy za to wszystko płacą.
Jeśli ktoś kontaktuje się z Tobą w sprawie MLM, to znak że uważa Cię za debila, którego da radę oszukać. Moim zdaniem to jest solidna podstawa, żeby natychmiast zerwać taką znajomość.