Wpis z mikrobloga

@motaboy a mógłbyś powiedzieć coś więcej? Na przykład ile trzyma bateria, jaki w odczuciu jest wyświetlacz?


@M-ayonnaise: Kiedy używałem go praktycznie codziennie po dwie/trzy godziny, bateria trzymała około tygodnia.
Wyświetlacz jest rewelacyjny - szczególnie w słońcu. Kindle to po prostu świetny produkt i tyle. Brać, nie zastanawiać się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M-ayonnaise: mam PW3, rok temu dorwałem używkę w perfekcyjnym stanie na allegro za jakieś 250. Ekran super, podświetlenie świetne, czyta mi się o wiele lepiej niż papierowe książki. Bateria trzyma bardzo długo, nie trzeba jakoś specjalnie pamiętać o ładowaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@M-ayonnaise: nie wiem jak można pisać, że pocketbook touch hd 3 to ulepszony pw4, skoro jest znacznie (znaaaaaacznie) wolniejszy (przeeeeeewracanie stron jak drzewa toporem), potrafi się zawiesić, wykrzaczyć i przestać odpowiadać. Dla mnie Kindle bije go na głowę a jak kupujesz na Amazonie to masz gwarancję Amazonu - gdzie oni potrafią wysłać Ci nowy czytnik jak zbijesz ekran (albo dać np 40% zniżki na nowy czytnik jak zbijesz ekran po gwarancji).