Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lilafro: @SebaD86: @rozqrwiciel: @kamil_snk: @dolOfWK6KN: mam nadzieję, że chociaż przez najbliższy rok nie wyjdzie 5. Ta wersja Ultimate da mi coś, co przyda mi się jako początkującemu? Czy to bardziej content, który wykorzystam dopiero za kilkadziesiąt/kilkaset godzin? Podstawkę już mam i śmigam, tylko zastanawiam się czy brać rozszerzenie do Ultimate już teraz, czy przy następnym promo.
@Dzienny: Największa korzyść z pakietu Ultimate dla początkującego to nowe samochody (łącznie jest ich około 100) i podwójna liczba kredytów za każde zawody (na początkowym etapie gry jest jeszcze na co je wydawać). Nowe lokacje to już rzecz gustu, dla mnie Fortune Island całkiem spoko, Lego już trochę mniej, więc tam spędziłem tylko tyle czasu ile wymagało zebranie wszystkich Lego cars. Tak czy inaczej, moim zdaniem warto kupić, nawet jeśli miałbyś
@Dzienny: ja zacząłem grać już ponad 2 lata temu więc już nie pamiętam jak to jest, ale wydaje mi się, że nie więcej niż kilka godzin. Wiem, że w wyścigach online najpierw trzeba ukończyć jakąś liczbę wyścigów nierankinowych i dopiero wtedy odblokujesz opcję "ranked"