Wpis z mikrobloga

@Kokosowynumer: rozumiem brachu, większość idzie w lewo jak widze w opisie albo insta... albo podróże/netflix. Wchodze na tego tindera to jak bym wchodził do hipermarketu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kokosowynumer: Rynek jest tragiczny, u mnie to samo. 19latki są bardzo niedojrzałe ale ładne, potem mamy do 23 ładne ale atencyjne, a po 24 zaczynają już wyglądać bardzo staro do tego dalej są i niedojrzałe i atencyjne XD Też nic nie mogę nawet przesunąć w prawo, a jak już się zmuszę i dostanę parę to nawet nie piszę bo już widzę, że to pomyłka. Dałem sobie Tokio aby sprawdzić tamtejszy rynek
  • Odpowiedz
@logiczny_sens: A ja ci powiem, że najlepiej się gada z laskami 16-19. Nie wiem z czego to wynika ale one nie są takie "zepsute? roszczeniowe?" Nie wiem jak to nazwać. Może parę partii w moim wieku albo niżej 22-23 lat trafiłem które serio były spoko. A 24+ czyli mój wiek o więcej to jakieś nieporozumienie XD To jakie z nimi trzeba fikołki robić to jest absurd.
  • Odpowiedz
@Kokosowynumer: Najbardziej rozbrajają mnie te alternatywki, ale nie te co sobie tylko włosy zafarbują i dziarę walną tylko te takie w ciul zryte, co mają jakieś kretyńskie zdjęcia i w opisie, że jest #!$%@? i wgl to by kreskę #!$%@?ła i poszła na rejwa. Jak jesteś dilerem, to na tinderze możesz sobie harem założyć. Jak dziewczyna np. 22 lata i coś takiego, to normalnie ręce opadają xD
  • Odpowiedz