Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Seks nie sprawia mi przyjemności na tyle by być minimalnie bliżej orgazmu. :(
Partner ma małego penisa - około 10,5- 11,5 cm i w dodatku ma gruby brzuch łącznie że słabą kondycją. Jedynie pozycja na jeźdźca daje mi doznania, ale niestety penis zazwyczaj zaraz wypada przez co mam minimum stymulacji, bo muszę na to uważać.
Jest moim pierwszym chłopakiem, nie wiem jak to jest z innym.
W minetę jest kiepski, ale dopiero się uczy. W palcówce jest lepszy, ale odkąd zabawia mnie wibratorem to stał się leniwy na placówki.
Od jakiegoś czasu masturbuje się zabawkami, które dają mi 10x więcej przyjemności od jego członka. Doznania w seksie są takie same jak były przed używaniem zabawek.

Najgorzej, że muszę truć się hormonami z myślą że z seksu mam niewiele. Tylko on korzysta. Mi wystarczy że stymuluje mnie dildo i to daje mi dużo większe uczucie przywiązania... Nie wiem co robić. Nie chce z nim zrywać przez nieudany seks... absolutnie nie jestem kłodą.

#rozowepaski
#niebieskipasek
#zwiazki
#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5feda5403dc27c000ae297c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 87
  • Odpowiedz
Ten gość to musi mieć zryta banie


@Wdermn: nie mówię że to dobrze mieć małego siusiaka ani być ulancem... Ale żaden wykopek chyba nie bierze pod uwagę faktu że można mieć poczucie własnej wartości niezależnie od tego czy się sprawia radość loszkom
  • Odpowiedz
OP: Rozmawiałam z nim o tym, ale on zaraz się dołuje I mówi, że ma kompleksy.

Moje wibratory, dilda nie są jakieś większe xD tylko ja lubię szybszą stymulacje I taką nie 3 cm poruszania w 1 i 2 stronę. Dildem jest to prostrze. Jest łatwiej kontrolować, aby nie wychodził.
Podejrzewam, że jakby zgubił brzuch to nie byłoby aż takiego problemu... Ale on w ogóle nie ma siły na misjonarza....

On
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: no okej typie chyba też masz małego bo strasznie cię zabolało xD

Wiadomo że można mieć inne wartości i być szczęśliwym człowiekiem z takimi cechami ale no #!$%@? jest mieć 11 cm penisa i bebzon xD
  • Odpowiedz
Rozmawiałam z nim o tym, ale on zaraz się dołuje I mówi, że ma kompleksy.


Moje wibratory, dilda nie są jakieś większe xD tylko ja lubię szybszą stymulacje I taką nie 3 cm poruszania w 1 i 2 stronę. Dildem jest to prostrze. Jest łatwiej kontrolować, aby nie wychodził.

Podejrzewam, że jakby zgubił brzuch to nie byłoby aż takiego problemu... Ale on w ogóle nie ma siły na misjonarza....

On jest zakompleksiony.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Obstawiam, że gruby brzuch zabiera tak z 2-3cm z długości pałki, stąd to wypadanie. Przydałaby się poprawa sylwetki i kondycji. Poza tym - mam wrażenie, że macie tu taki emocjonalny impas i problemy z rozmawianiem o swoich odczuciach. Jeśli facet za każdym razem zamyka się w sobie "bo kompleksy", to (moim zdaniem) będzie ciężko Wam razem iść przez życie.
  • Odpowiedz
OP: Loda ma za każdym razem, bo lubię mu sprawiać przyjemność. Reką też wiele razy miał. Oczywiście wszystko z orgazmem, no ale wiadomo, że faceta łatwo doprowadzić.

Może był to błąd, że na początku krepowalam się minetki... potem robił mi ją źle, że mnie bolało aż, więc nie byłam zbyt chętna.. Ale chyba tego powinien się nauczyć. Nie wiem, może za dużo wymagam.
Wcześniej przed wibratorem placówki robił mi idealne... nauczył
  • Odpowiedz
OP: #malachite

Właśnie nasze nieporadne początki, gdzie się uczyłam były najlepsze. Docieranie się w łóżku trwało dłużej...
To nie jest tak, że on nie chce minetki. Lubi to, proponuje to często. Może to mój błąd, że zamiast to kierować I liczyć na przyjemność wolałam to przerywać... :(
On dodatkowo teraz bierze takie leki, że mu obniżają libido, także ciężko z napaleniem na mnie jak 2 msc temu...

Z góry przepraszam za
  • Odpowiedz