Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem fenomenu sylwestra. Jedyne o czym mi to święto przypomina to o tym, że mi kolejny rok życia minął i tak się bezwiednie koluśkam do starości i śmierci. I to tak mam od dzieciństwa, naprawdę dostaję więcej smutnych i nostalgicznych wspomnień niż na 1 listopada w tym cholernym noworocznym okresie...
#oswiadczenie #sylwesterzwykopem #przegryw #feels
  • 12
@remood zaglądam tu jak mi spada pewność siebie i humor i znowu mnie nękają myśli, że moje życie społeczne podupadło mocno, a wyszedłem mimo prób w tym roku na zero.
No cóż może ten 2021 będzie bardziej sprzyjał w końcu całą wiosnę w tym roku przesiedziałem praktycznie w piwnicy
@salamsalejman: Przykre że tak do tego podchodzisz, i po części Cię rozumiem bo masz dużo racji. Sam jestem świadom że znowu się postarzałem, że minął kolejny rok, ale staram się iść przez życie z uśmiechem na twarzy bo przecież użalanie się nic mi nie da. Spróbuj podejść do nowego roku jako szansa żeby coś w sobie poprawić, zmienić. Wiem że to brzmi jak gadanie jakiegoś youtubowego kołcza z 300 subskrypcjami ale