Wpis z mikrobloga

@wazylator: Jeśli ten zestaw to teraz, ciężko żeby potaniał bardziej, bo z cashbackiem to już naprawdę dobre ceny. Marzec to już 11. generacja, ale ciężko wywróżyć ceny. Na pewno zakup w marcu będzie bardziej przyszłościowy - PCIe 4.0, czy USB 3 gen. 2. Jeśli kupujesz kompa na 5 lat to raczej marzec, jeśli na 3 to teraz.
  • Odpowiedz
@Rudszy_132: @wazylator: Różnie mówią. Z tego co wcześniej czytałem to procki miały wyjść w marcu, płyty może wcześniej. Ale może całość będzie szybciej, nic oficjalnie nie ogłaszali poza tym, że będzie to I kwartał. Najprawdopodobniej informacje pojawią się w trakcie CES 2021, a więc 11-14 stycznia.

BTW Jednocześnie np. w tym newsie nie ma mowy o wersjach F :/
  • Odpowiedz
@wazylator: Ja jestem uprzedzony do Ryzenów, bo mnie by szlag trafił na myśl, że kupuję za 900-1000 zł procka, który kosztował pół roku temu, czy więcej 700 zł. Do grania 10400F z mocnym RAMem jest chyba nieco lepszy, musisz policzyć jak to wyjdzie. No i nieco bardziej przyszłościowy, na B550 posadzisz procki, które już wyszły (np. R5 5600), a na Z490 te, które dopiero wyjdą. Zdaje się, że Z490 od MSI
  • Odpowiedz