Wpis z mikrobloga

W tym Mi Bandzie to w ogóle cokolwiek działa prócz zwykłego krokomierza?

Tętno - dane z dupy, ale ok, przymrużę tu oko
Stres - mierzy sobie jak chce, jednego dnia zmierzy, innego nie
Pogoda - co dzień rozłącza i płacze "połącz z mi fit by mieć pogodę #!$%@?"
Drzemki - w ogóle mierzy je w jakikolwiek sposób? Żadnej mi nie wyłapał do tej pory

Ogółem fajna zabawka, taka nudząca się po tygodniu.
#xiaomi #miband
  • 9
Ja też już wątpię w jakieś sensowniejsze działanie. Mam wrażenie, że z każdym ładowaniem działa coraz gorzej (albo im dłużej użytkuję). Skrin z wczoraj - drzemka od 19:24, obudziłam się 20:05, sprawdziłam na mibandzie, a on już mi pokazuje, że śpię do 20:45. Nawet chodziłam, żeby naliczyło kroki i może mi zatrzymało drzemkę, ale to się nie stało.
źródło: comment_1609160494xQiDZndgzgPP52ubaAEcrG.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: z dziewczyną szliśmy ok 20km nad morzem, ona miband 3 ja miband 4 i różnica w km między opaskami było ok 3km co jest niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@b0b3r: ale jeśli trzymaliście się za ręce i telefon był w torebce/plecaku, to nic dziwnego (bo jak w kieszeni to powinien liczyć telefon wtedy). Ja tak mam jak idę z psem i jak mam smycz w ręce na której mam opaskę to nie liczy ;) żeby być pewnym, przypnijcie sobie do kostki (tej koło stopy) :P tak podobno babki z dziećmi w wózkach robią (no bo trzymają wózek w ręku więc
@Krupier: to jest zabawka, nie ma jak mierzyc stresu poza ewentualnym tetnem i natlenieniem krwii.
Czas snu mierzy dzieki akcelerometrowi i jak wyzej tetnu, w okreslonych godzinach przeznaczonych na sen.

Wielcy producenci (garmin, polar, suunto) wydaja miliony na dopracowanie czunnikow, algorytmow i wzorow zeby to w miare, powtarzam W MIARE pokazywalo sensowne dane.

A tu wyskakuje xiaomi z opaska za 80zl ( )
Miband liczy nawet kroki, gdy jedzie się autem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kubapolice: sprawdzałem i o dziwo akurat u mnie nie liczył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wielcy producenci (garmin, polar, suunto) wydaja miliony na dopracowanie czunnikow, algorytmow i wzorow zeby to w miare, powtarzam W MIARE pokazywalo sensowne dane.

A tu wyskakuje xiaomi z opaska za 80zl ( )