Wpis z mikrobloga

Udało mi się skończyć zaplanowane #biurko służbowo - prywatne.

Jestem całkiem dumny więc małe #chwalesie .

Biurko regulowane elektrycznie (do pracy na stojąco) podwieszany prywatny PC + służbowy laptop podpięty do stacji dokującej. Wszystkie peryferia działają z obydwoma, bez przepinania żadnych kabli! (to było dla mnie kluczowe).

Jedyny mankament to nie-identyczne monitory :P

#pokazbiurko
Kiv - Udało mi się skończyć zaplanowane #biurko służbowo - prywatne.

Jestem całkie...

źródło: comment_1609148776dXu2jj8xbdDveLiK77bygN.jpg

Pobierz
  • 63
@DumnyPomidor: Jestem bardzo zadowolony! Brałem pod uwagę deskwise, ale zależało mi na solidnym blacie dębowym. Blat w desksize ma 2cm grubości, vs 4 w fly-desk - to daje zupełnie inne wrażenie :) Nie rozważałem oddzielnie kupowanego blatu- głównie ze względu na wygodę, chciałem mieć wszystko załatwione w jednym miejscu ;)
@dobrymarcin: Używam DELL-WD19-130W. Ale on jest tylko do laptopa. Monitory mam podłączone do PC i stacji dokującej naraz, same wykrywają aktywne źródło. Myszka i klawiatura po blueetooth z przełącznikiem na klawiaturze, słuchawki bluetooth.
@Stanislavv: Myszka i klawiatura sparowane z obydwoma komputerami po bluetooth, muszę tylko wybrać przyciskiem na klawiaturze z którym ma być połączony. Słuchawki bluetooth, samę podłączają się do włączonego komputera. Monitory połaczone naraz po kablu do PC i stacji dokującej, ustawione na input auto-detect.
@devx97: o super uchwyt, dzięki za inspiracje, od jakiegoś czasu typuje sobie co kupić w przyszłości i jak chodzę po gównosklepach typu mediamarkt to nie widze w zasadzie niczego godnego zainteresowania jeśli chodzi o sprzęt komputerowy np. taka głupia niby sprawa jak monitory - na 30 wystawionych na półce monitorów, 25 stanowi przegląd gejmingowego chłamu o przekątnej do 26 celi i śmiesznej rozdziałce, 1920x1080, uchwyty do monitorów są trzy rodzaje i