Wpis z mikrobloga

wiem lepiej niż ty bo mnie to dotyczy


@Imod: xddd co? skad w ogole takie przekonanie xd
no to niestety dobre wychowanie musi zastapic prawdomownosc, idiotko, nikomu nie nakazuje rodzic "chore dzieci" tempaku, niezle masz urojenia
  • Odpowiedz
Pokrzyczaly, powkurzaly i teraz dupa cicho wszystko się jak zwykle rozmyło


@Zakimar: Z tego co wiem to aktualny skutek jest taki, że kobietom zostało zaoszczędzone wiele cierpienia, bo nakaz rodzenia dziecka/płodu z wadami letalnymi nie obowiązuje.
A tak z ciekawości, może pochwalisz się swoimi sukcesami w walce o zmianę prawa?
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: z twoich wypowiedzi kobiety nie dopuszczają do głosu mężczyzn jak już mają oboje dziecko i nie usuną to facet musi płaci alimenty ani słowa o partnerstwie nie wspomniales
  • Odpowiedz
@Zakimar: bo strajk kobiet powedrowal za bardzo w lewo i zniechecil wiele osob. dodatkowo postawa "gepard" i krzyczenie "wypie*dalac" do kazdego kto chcial pomoc na pewno nie pomogly. dodaj do tego tych "profesjonalnych protestujacych" jak stary kodziarz kijowski i masz przepis na porazke
  • Odpowiedz
z twoich wypowiedzi kobiety nie dopuszczają do głosu mężczyzn jak już mają oboje dziecko i nie usuną to facet musi płaci alimenty ani słowa o partnerstwie nie wspomniales


@Imod: z moich wypowiedzi:

To kobieta ma prawo wyboru i głos decydujący w sprawie aborcji, nie mężczyzna

To kobieta ma prawo wyboru i głos decydujący w sprawie decyzji kto wychowuje dziecko, nie mężczyzna

To kobieta ma prawo wyboru i głos decydujący w kwestii
G.....z - > z twoich wypowiedzi kobiety nie dopuszczają do głosu mężczyzn jak już maj...

źródło: comment_1609153706aowECfYPFdSNbD17PatZPx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Imod: Gowno prawda. Szpitale przestały wykonywać zabieg, bo wyrok można ogłosić w każdym momencie, a aborcje trzeba zaplanować.
Strajk kobiet miał skłócić ze soba Polaków i to się powiodło
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: ej kłamco gdzie napisałam,że popieram strajk kobiet wklej moje zdanie a wygrasz dyskusje i będziesz kozak napisałam o strajkach i kompromisie a ty sobie odpisujesz co chcesz
  • Odpowiedz