Wpis z mikrobloga

Onet nie śpi, święta już minęły to można wrócić do indoktrynizacji.
W ciągu zaledwie godziny dwa identyczne artykuły, trzeba P0lki przekonywać do "prawdziwych mężczyzn".

Sprawdzcie linki poniżej

https://vod.pl/programy-onetu/reportaze-onetu-muzulmanie-w-polsce/9j7ln1t?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_vod_free

https://www.facebook.com/Onet/posts/10158053559179716

#p0lka #onet #islam #muzulmanie #islamizacja #rozowepaski #demografia #przegryw #chad #twfnogf #logikarozowychpaskow #religia #incel
kocimietkaBB - Onet nie śpi, święta już minęły to można wrócić do indoktrynizacji.
W...

źródło: comment_1609105510VKo8Lj3leZwh2HpLk8hjBV.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB: hahah tego pana z lewej to ten od szarpanek kiedyś rozpracował na swój sposób w jakimś nagraniu haha, w skrócie: facet przyznał że kobiety z jego kraju są piękne, ale nie dla niego (bo nadhipergamiczne jak nasze dla nas) za bardzo, a polka się nawinęła więc ten tego wiecie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawel8989: To akurat mnie nie dziwi. Z tego co czytałem o Turkach, to Turczynki mają wprowadzone prawa kobiet od bodajze 1920 roku, Turczynki są wyzwolone i starają się być bardziej nowoczesne i "europejskie" od Europejek (kobiet z chustą na głowie nie zobaczysz wiele, i to zazwyczaj w przedziale wiekowym 40+, natomiast młode dziewczyny ubierają się tylko po europejsku). Poza tym, Turczynki pogardzają Turkami, za wszystkie te wieki "złego traktowania" a za
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB: I na tym polega #!$%@? bycia polakiem. Żeby zaruchać w innych krajach musisz być przystojnym Oskarkiem ale zagraniczniak nie musi reprezentować sobą nic żeby ruchać p0lki.
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB: Miałam kiedyś współlokatorkę Turczynkę. To nie są typowe muzułmanki (szczególnie jak wyjadą do innego kraju daleko od rodziny, tak jak ona). Pamiętam, że jak ją pytałam, np. że myślałam, że oni nie piją alkoholu i nie imprezują, to odpowiadała zawsze "To sprawa między mną a Allahem". Poznałam wiele innych Turczynek i wszystkie miały podobne podejście i pochodziły z rodzin, które chciały, żeby się kształciły, a nie wychodziły za mąż, więc
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Żaden kłamczuszek. Możliwe że te artykuly były kiedyś na onecie, wczoraj onet wyświetlił je na swoim profilu FB, polecam obejrzeć i poczytać komentarze bo połowa znich niezły cringe

@hiszpank: Tak, dokładnie tak jest, ja również początkowo byłem innego zdania o Turczynkach, ale trzeba przyznać że czasem są one bardziej "wyzwolone" niż niejedna Europejka.
  • Odpowiedz
@Davidozz: to jest jakiś kraj w którym polak jest traktowany tak samo jak np. pakistańczyk albo turek w polsce? Pomijam 3cio światowe dziury w dupie gdzie wiadomo, że chodzi o gold digging i kase. Polki oczywiście też uprawiają gold digging i próbują upolować facetów z bogatych krajów żeby naciągać ich na kasę ale wiele p0lek ma też seksualny fetysz zagraniczniaków. Wielbią ich bez względu na zasobność portfela oraz wygląd, ważne, że
  • Odpowiedz