Wpis z mikrobloga

Chcę kupić dostawczaka wielkości vw caddy, budżet to 10k. Ma służyć tylko przewożeniu niezbyt ciężkich, ale gabarytowych rzeczy. Planuję robić bak miesięcznie. Na jaki model patrzeć w tym budżecie i jaki silnik? Nie chcę nic przy tym robić, to ma po prostu w miarę się nie psuć i spełniać swoje zadanie. Do codziennej jazdy mam inne auto. Jestem laikiem, jak coś klęknie, to sam nic nie naprawię.

#samochody #dostawczaki #motoryzacja
  • 8
@avangarda ja mam transita connect (furgon) zaaranżowanego na mini kamper 1.8 tdci 90km Kultura pracy silnika może nie jest najlepsza (hałas w kabinie) ale generalnie jestem zadowolony. W tej cenie znajdziesz coś z roczników 9/10. Sprawdz Fiata doblo maxi cargo z 1.9 był.
Mama ma Renault kangoo, ale nie wiem jaki ma silnik, ale obyczaj też.
@avangarda: polonez truck w dieslu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie jest zardzewiały na łączeniu kabiny z ramą to będzie jeździł do końca świata, ten wolnossący 1.9 jest w zasadzie nieśmiertelny

a z współczesnych to w sumie cokolwiek kupisz to będzie ok, ja pewnie bym celował w opla combo bo ma przód z corsy (dosłownie) więc powinny być tańsze części