Wpis z mikrobloga

11 lat temu sprzedałem jak dureń swoją pierwszą #ps2 kupioną za pinionszki z komunii która była dla mnie największym skarbem dzieciństwa, parę lat wstecz miałem od kupla jeszcze wersję slim kupioną za kratę piwa ale siadł laser dosyć szybko i olałem sprawę, od jakiegoś roku polowałem na konsolę aby znowu popykać w tytuły które pożerały dawniej mega dużo czasu. Ale dostać ją w stanie dobrym lub bdb już nie takie łatwe jak się okazało. Pierwsze kroki do odpalenia choć odrobinę wspomnień z dawnych lat skierowałem do zakupienia kilku gier. Pół miesiąca temu udało mi się wreszcie upolować sentymentalną konsolkę w wersji Fat i to nie za duże siano. Nie ukrywam że jestem hepi z tego powodu i chciałem się tym z wami podzielić.
Wybaczcie że takie emocjonujące gówno wylałem we wpisie :/
Ps. Zdjęcie nie chciało się wkleić albo ciągle go obracało więc zrobiłem ss zdjęcia xD
#konsole #nostalgia #chwalesie
Pobierz PeriodFromVaginax9 - 11 lat temu sprzedałem jak dureń swoją pierwszą #ps2 kupioną za ...
źródło: comment_16090817944uChZ6Awm57RfBGaXw1UqM.jpg
  • 47
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony34: a teraz nawet mc nie trzeba, jest lepszy patent ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@PeriodFromVaginax9:
Bardzo fajna sprawa. Ja po rozczarowaniu PlayStation Mini czy jak tam temu śmieciowi na imię, kupiłem PS3, zrobiłem CFW i najwięcej gierek to mam właśnie nie z PS3, a z szaraka i dwójki.
Nie namawiam do piractwa, ale fajnie mieć nieskończoność wirtualnych kart pamięci i ekrany loadingu co je ciężko zobaczyć.