Wpis z mikrobloga

To ja jestem nieobiektywna, czy ze znajomymi coś jest nie tak?
W zeszłym roku byliśmy z niebieskim na trzydziestce u kumpla. Niebieski miał wysłać do końca tego dnia ostateczną wersję pracy mgr do promotora. Po tym, jak kumpel nas zaprosił od razu było powiedziane, ze wpadniemy z laptopem i na pół godziny gdzieś się niebieski ulokuje w kącie albo w innym pokoju, żeby wysłać i czy to nie problem. Nie problem

I od tego czasu nam to wypominają. Łącznie z dziś - po roku!! Że jak się przychodzi na imprezę, to to w cuj niegrzeczne tak się zachować i iść gdzieś od ludzi z kompem. Że kumplowi było przykro (narzeczona jego mówi), ale on tego wprost nie powie. I że niby magister z mojego niebieskiego, a klasy nie ma i nie umie się zachować itd. I że jak jest impreza to impreza a takie rzeczy jak wysyłanie jakichś prac (!!!) to na później może.
#pytanie
  • 61
  • Odpowiedz
@angela09: skoro nie problem, to nie problem. A opinie są zawsze subiektywne. Obiektywnie to może być 29*C, a czy to ciepło, czy zimno... Po co Wy się z nimi trzymacie w ogóle?
  • Odpowiedz
  • 1
a on jej przypadkiem w tym kącie nie kończył? Bo jakby miał tylko wysłać to wysłałby przed wyjsciem.


@kaspil: coś tam formatował jeszcze. Koło pół godziny mu z tym zeszło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@angela09: jak można coś takiego wypominac? A jak ktoś się napije i pół godziny spędzi w wc rzygając to też tej osobie to potem wypominają? Ze brak klasy, i powinno się siedzieć ze wszystkimi a nie w wc?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 168
@angela09: w sumie to mógł skończyć pracę, wysłać i dopiero przyjść i elo. Ja bym tak zrobił. I #!$%@? że spóźniony. Ale znajomi i tak #!$%@?, więc ich zlejcie. Ale to może być #!$%@? tylko laska tego kumpla, też weź to pod uwagę.
  • Odpowiedz
@angela09: #!$%@? #!$%@?, ale ludzie mają problemy. Rok czasu wypominać, że ktoś na jakiejś losowej imprezie pół godziny był na laptopie ? I tym bardziej, że nie odpierał wtedy ataku w plemionach tylko wysyłał #!$%@?ą prace magisterską. Wydaje mi się, że średnio rozgarnięty szympans by to zrozumiał, a jak wasi 'znajomi' tego nie potrafią, to serio, zmieńcie znajomych czem prędzej...
  • Odpowiedz
@angela09: A duzo wodki bylo na tej imprezie? Bo jesli tak to raz, ze nie pochwalam, a dwa to pewnie sami alkoholicy, ktorzy nie potrafia przebywac ze soba bez %%
  • Odpowiedz