Wpis z mikrobloga

Wykopki- Elita Internetu, średnia wieku 25-30 lat, 15k programiści, beka z tych dziecinnych cringowych youtuberow, "kto to w ogóle oglada?" "Content dla Julek" "content dla 12 latkow" "jak sie można interesować tymi dramami sztucznymi?"

No widać wyraźnie można ( ͡º ͜ʖ͡º) brawo brawo miałem niskie oczekiwania, ale przynajmniej nie sądziłem ze aż tacy z was hipokryci.

Okazuje sie ze cały ten hejt ma youtuberow byl z zazdrości z tego ze łatwo robią duze pieniądze a wy nie. A nie dlatego ze robia gowno albo ze żerują na dzieciach. Nie żal mi ani jedej osoby która teraz bije sie o jakieś filmiki. Żałośni Jesteście( ͡º ͜ʖ͡º)

#friz #heheszki #youtube #bekazpodludzi #drama #wstyd #programista15k
Pobierz Ancymoon1 - Wykopki- Elita Internetu, średnia wieku 25-30 lat, 15k programiści, beka ...
źródło: comment_160899541297VFn9RM1CqeczQuJ3bWtU.jpg
  • 13
beka z tych dziecinnych cringowych youtuberow, "kto to w ogóle oglada?" "Content dla Julek" "content dla 12 latkow" "jak sie można interesować tymi dramami sztucznymi?"


@Ancymoon1: no ale to wypisują głównie takie osoby jak ty, które usilnie próbują pokazać jak to dorośli w internecie nie są bo ich content dla dzieciaczków nie interesuje, a reszta ma to w #!$%@? i sobie ogląda co chce XD

i nikogo dupsko nie boli, to
@harnas_sv w takim razie pudelek i "dlaczego ja" tez Ci sie spodoba( ͡º ͜ʖ͡º) dowiesz sie z "czystej ciekawości" jakie materiały zostają tam poruszane. Przecież to badzo ciekawe rzeczy nie? Dramy, rozstania ( ͡º ͜ʖ͡º) warto śledzić.

"Reszta ma to w #!$%@? i oglada to co chce" no właśnie widze co ogląda, a czego sie tak wypierali i za jakich to inteligentów
@Ancymoon1

Wykopki- Elita Internetu, średnia wieku 25-30 lat, 15k programiści


Serio myślałeś że tu nie siedzą ludzie, dla których infografika zastępuje 3 lata studiów w jakiejś dziedzinie?