Wpis z mikrobloga

@cwlmod: masz racje, zawsze mozna wywalic na jeden amortuzator 7 tysi i wtedy jest na pewno latwiej :). moze i nie jest latwo, ale nie zawsze z zyciu chodzi o to zeby tak było. latwo jest mieszkac na parterze w kawalerce o pieszo chodzić bo rower tez sie psuje :)
@vlahbej:

GRATUlacje
Niedawno mialem taka faze na205 GTi
Ale szybko mi przeszlo
(Pojechalem obejrzec i... Wydawalo mi sie, ze powinien byc wiekszy...na dzisiejsze standardy 205 jest... Malenki! Oj malenki malenki, kiejby rekawiczka...y
@GipssyG: 7 tysi? to chyba jakaś pneumatyka od mercedesa. Poza tym nowsze auta nie serwisuje się w ASO. Sam mam 25 letnie bmw e36 i doskonale wiem ile mam z nim większych czy mniejszych problemów mimo nie żałowania kasy i robienia wszystkiego prewencyjnie.

Tak, mi właśnie urwała się śruba regulacyjna ale udało się ją wyciągnąć przez rozwiercenie i bez rozwalenia gwintu nakrętki. Gdyby się to nie udało to musiałbym robić dziurę
@cwlmod: chodzi mi tylko o to ze nie ma sytuacji ktora nie moze stwozyc problemu, stare auta maja swoje problemy nowsze swoje. Ja tylko czepiam sie Twojego czepiania, ktos sie cieszy z tego i tyle. Kiedys podjelam decyzje o przeróbce obory na dom i nasłuchałam sie od malkontentów ze sie nie da, ze problemy, a to co powstało :) bajka :). Powodzenia z bmka szwagier z siostra chyba takie mają i
@vlahbej: Na studiach też miałem 205 :) 1.9 GRD. miałem zabawna historię z tym autem. Z racji że nie szło nigdzie dostać zbiorniczka wyrównawczego do płynu chłodniczego (ani nie bylo jak pospawac nawet to przecieki uzupełniałem na bieżąco. Na początku płynem, potem woda destylowaną a na końcu już miałem tego dość i po prostu woziłem 2-3 baniaki z wodą z kranu. Przyszła nagle zima, -18 na dworze (olsztyńskie zimy były wtedy
@vlahbej: ja miałem GRD z 1991. Spalanie było naprawdę cholernie niskie i niby 63km ale jechało się jak w gokarcie xD to był mój pierwszy samochód niezbędny na dojazdy do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GipssyG: Nie czepiam sie tylko zwracam uwagę na problem. Kiedys tez byłem zachwycony swoja beemka, a teraz hmmm moze dalej sie nią super jezdzi ale każda pierdoła do zrobienia to loteria czy cos innego sie przy okazji nie #!$%@?. Gdyby to nie był koj daily i miałbym go gdzie trzymac to jeszcze spoko No ale ja chciałem stare auto ktore idealnie utrzymam. Okazało sie to byc nie takie proste.
@GipssyG: Przecież w tych dwóch markach nie ma problemu ze śrubami, bo korozja spowodowała że brakuje karoserii do której można je przykręcić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: :) ostatnio cos do znajomego powiedzialam ze musze poduszki wymienic pod silnikiem a on zebym sobie mazde kupila ( bo on ma) a ja ze z tego cobwiem to rdza ja je, alez sie obryszyl :) . poqiedzial ze jeazcze nie zjadla :)
@vlahbej: ooo, piękna sprawa, jeszcze parę lat temu takim jeździłem ( ͡ ͜ʖ ͡) a w tej chwili dalej w rodzinie jeździ bez problemu. Jeden jedyny raz mnie peżocik zawiódł (picrel), gdy pękł ze starości ('91) wężyk chłodnicy i sikał jak nienormalny. Poza tym po lasach, polach ale i też po mieście - świetna zabawa.

Ale fakt, części już ciężko dostać, taki zawias drzwi musiał już
źródło: comment_1609016001BrswAfZSEyOAesfYyNIs9S.jpg