Wpis z mikrobloga

#pokapake #wykopaka #wykopoczta
Dotarła i moja paczucha, więc też się muszę pochwalić () Na samym początku chciałbym się ciebie @Mfalme_Kitunguu zapytać jakim prawem dostałem od Ciebie połamane pryncypałki, jakim prawem?! I jeszcze pewnie mi kilka ukradłeś! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no, koniec śmiechów! Chciałbym Ci podziękować za mega pakę. Była super zapakowana (nie wiedziałem o co chodzi z tą świnką, dopiero gdy wbiłem na twój profil zrozumiałem że miałeś pomocników do pakowania), a jej zawartość jeszcze lepsza! Książka oczywiście to najlepsza część tej paki, być może w te święta już ją przeczytam całą. Zestaw narzędzi też jest super, akurat będzie w sam raz na dłuższą trasę. Nic mnie już w trasie nie zaskoczy. Jakbyś wybrał się rowerem w moje rejony to pisz, daleko w sumie nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Są święta, więc wybaczam Ci te żarty z pasztetem podlaskim. To jest nadpasztet, takie żarty są niedopuszczalne! A tak serio to paprykarz też jest dobry, chociaż twojego jeszcze nie jadłem. Zostawię na jakąś kryzysową chwilę, jakby nas znowu w domach pozamykali ( ͡° ͜ʖ ͡°). A no i jeszcze kubek, z którego niestety nie mogłem się nacieszyć. Jak go zobaczył taki jeden młody człowiek to od razu mi go zabrał. No nie będę się z nim kłócił, niech sobie on złoży Pana Policjanta (ʘʘ) Jeszcze raz dziękuję Ci za super pakę, bo na serio widać było napracowanko. Dziękuję też za super list, w pewnych kwestiach co mi kazałeś robić od razu to niestety muszę zaczekać i wziąć się za siebie. Ale dzięki za motywację :)
Dzięki jeszcze raz i wesołych świąt! :)
rozzen - #pokapake #wykopaka #wykopoczta
Dotarła i moja paczucha, więc też się muszę...

źródło: comment_1608970731PKcVxkhD2b29JLDivT94QO.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz