Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie kocham swojego chłopaka. Bardzo do lubię, jest naprawdę spoko facetem ale nie dla mnie. Dużo rozmawialiśmy na ten temat, on ciągle twierdzi że się nie podda. Mi niestety całe zauroczenie przeszło i uświadomiłam sobie ze go nie kocham, nie chce spędzić z nim reszty życia. Chcę z nim zerwać ale on 'ciągle wraca'. Moje słowa, że koniec z nami traktuje jakby nigdy nie były wypowiedziane i przechodzi do normalności. Jak go uświadomić, żeby dał sobie spokój?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe4e5474fbb67000ac1f448
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlaczego pozwalasz mu wracać? Zakończ to definitywnie, robicie sobie wzajemnie krzywdę tylko. Powiedziałaś mu, że go nie kochasz? Zapytaj się go czy jest masochista, bo ja nie wyobrażam sobie być z kimś, kto nie darzy mnie uczuciem. Ja nie rozumiem czegoś takiego, że "ciągle wraca". Blokujesz go wszędzie, zero kontaktu , zero rozmowy, nakrzycz mu w twarz, że to koniec i nie poświęcają mu nawet minuty na jakieś wysłuchiwanie.