Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 #cyberpunk #xboxone

Koniec.
Wspaniała to była przygoda. Równe bite 2 tygodnie dość intensywnego grania.
Wszystkie misje poboczne zrobione, cała mapa wyczyszczona z aktywności, wątek główny ukończony z happy endem.

Teraz zdecydowanie kilka dni przerwy od jakiegokolwiek grania. To była długa ale tez wyczerpująca podróż przez utopijny świat przyszłości. Czekam na wersje na nextgeny oraz zapowiadane multi.
Z fartem!
seeksoul - #cyberpunk2077 #cyberpunk #xboxone 

Koniec. 
Wspaniała to była przygoda. ...

źródło: comment_1608868419D2wSar1nhbeEsrRKA82GQG.jpg

Pobierz
  • 17
@Azuhi: Ale w ukończeniu z Panam ginie Saul, potem w napisach końcowych ona dzwoni i przeprasza, ze znowu nie wróci do domu ale jako przywódca ma dużo obowiązków. To mnie zdołowało bo po ostatniej scenie na czołgu myślałam ze będzie ok, spędza razem sobie ostatnie 6 msc lub znajda lek lub rozwiązanie a to jednak wyszło mniej kolorowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kizimajaro o widzę, że nie tylko ja wyczułem coś dziwnego w tej wiadomości od Panam. Wszystko było ok, ale ta wiadomość wywołała u mnie jakiś wewnętrzny niepokój. Coś tam poszło nie tak.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kizimajaro: no tak ale chyba jak z nomadami się zakończy to wciąż, można wybrać albo zostaje się w nightcity a nomadzi sobie jada albo się ucieka z nomadami. Suma summarum w obydwu zakończeniach można grać dalej