Wpis z mikrobloga

Choć moja paranoja podpowiadała ze na koniec i tak przywala mi rachunek (200£) za pozostalych 11 miesiecy zerwanej umowy który będę musiał "odkręcać" to jednak nic takiego sie nie stalo
  • Odpowiedz
  • 1
@cheeseandonion też się z dzbanami z three długo męczyłem bo mi obiecali refund za skradzione pieniądze z konta i kilka razy się musiałem upominać o obiecaną rekompensatę. Z przyjemnością zmieniłem na giffgaff.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieron: wbrew pozorom nie męczyłem sie wcale. Po paru miesiącach problemów ze slabym netem i zasięgiem zadzwoniłem do nich z pretensjami ze "płacę-żądam" Spodziewając sie gadki w stylu "Przepraszamy- pracujemy nad tym.." ku mojemu zdziwieniu anulowali dwa rachunki, przepraszając za udogodnienia i obiecując ze w ciągu najbliższego miesiąca, zasieg wróci do normy. Tak sie jednak nie stalo przez kolejne 3 miechy. Wiec znowu zadzwonilem z jeszcze większymi pretensjami, licząc ze znow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
...Uprzedzili mnie ze jesli nie wykorzystam pac-code w ciagu 30 dni to kontynuuje moj kontrakt... postanowilem ze zaryzykuję i poczekam na Black friday i co za tym stoi lepsze oferty, ktore oczywiście się pojawily. Dzwonie do Three prosząc o kolejny pac code, bredząc ze nie moglem wykorzystac poprzedniego, bo bylem bardzo zajety... i tu zaczęły sie jaja...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mynameis60:
wiec gdy zadzwoniłem z prośbą kolejny pac code i potwierdzenie ETF, to nagle typ z działu customer service próbował mi wmowic ze oni nie mieli na mysli żadnego   ETF lecz upgrade umowy...( WTF!??!?!)
#!$%@? kłamał mnie "w żywe oczy". Jak mu odparłem, ze mam screenshot z rozmowy na czacie, gdzie wyraznie napisane jest, ze odstepują od ETF, to na wieść o tym  przerzucil mnie do innego departamentu, gdzie po odsluchaniu
  • Odpowiedz