Wpis z mikrobloga

@JustMe1987: Zakręty tnij szczególnie pierwszy i drugi, tam AI zwalnia tak ze można po zewnętrznej wyprzedzać + nie zwalniaj tylko używaj tego trybu skupiania się na przeciwniku czy co to tam było wtedy można skręcać bez utraty prędkości a nawet robić przeciwników spokojnie po trawie xD polecam bo tez się męczyłem cały dzień bez tego
  • Odpowiedz
  • 0
@dzeksondzekson Tryb taranowania pod x sprawia że rzuca samochodem na boki jakby robil slalom przed niewidzialna przeszkodą. Ogladnalem już wszystkie clipy z patentami na hamowanie ogranicznikiem prędkości, scinaniem zakrętów. Najlepsze co mi się udalo to 2x drugie miejsce na ponad 100 podejść.
  • Odpowiedz
@JustMe1987: To dziwne, wchodzisz ostro komuś taranem na 1 zakręcie tak żeby się zatrzymać mu na dupie i nie obrócić się przy tym wokół własnej osi, następnie robisz trybem taranowania 1 zakręt i powinieneś być wtedy przy dobrych wiatrach 2-3. Jak zostaje jedna osoba przed tobą to jest dobrze bo na drugim zakręcie jest skrypt ze wjeżdża w ścianę wiec jest szansa być 1 już wtedy. Reszta to tak naprawdę wykorzystywanie
  • Odpowiedz
@JustMe1987: Nie poddawaj sie do konca, bo z tego co pamietam chyba 3 auta sa oskryptowane zeby sie rozbic/zepsuc, ja pod koniec kolesia wyprzedzilem bo sie rozkraczyl na trasie.
  • Odpowiedz