Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gymski: dzięki, fajne te naklejki.
Mam 2020 Advanced, widzę ze są dostepne.
To w ogóle nie chroni krawędzi ani okolic portów?
Na tym mi najbardziej zależy, bo to się od patrzenia rysuje. Drugi minus to odbite paluchy wiecznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gymski: widzę ze nie tylko ja mam problem z ta ostrą krawędzią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej na palcowanie pomoże, zawsze coś. Dzieki.
@jmuhha: słuchawki z anc to jak dla mnie must have. Nie spodziewałem się, ze to taka przyjemnosc „usłyszeć ciszę”. Polecam przy laptopie gamingowym
@jmuhha: chłodzenie zrobione "na styk", po prostu na laptopie się gra w słuchawkach z anc. Da sie przeżyć jak musisz być mobilny

Druga sprawa to gównoporty jak dark souls III z ps4 które biorą wszystko na maxa ile im dasz, na taki wypadek najlepiej obniżyć wydajność lapa (zmniejszyć prockowi turboboost)

No i nie musisz mieć odblokowane 200fps jak masz matrycę 60hz.....
tak odchodząc od pytania OP, to wyjaśni mi ktoś na co komu "gamingowy laptop"?
Tak dużo osób grających potrzebuje mobilnego sprzętu? Brak biurka? Przecież PC będzie tańszy od tego lapka o wartość taniego biurka a komfort użytkowania bez porównania. Czy po prostu brak miejsca w domu?

O kwestii wizualnej sprzętu gamingowego nawet nie wspomnę... Te smoki, tribale, tęczowe neoniki, pseudo carbon. Rozumiem jak ma się 17 lat to może się podobać, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Przecież i tak grasz na słuchawkach to co za problem? Porządny mikrofon wytłumi szum...
No chyba, że grasz w Cs:go bez słuchawek XDDD