Wpis z mikrobloga

No to jedyne słuszne zakończenie "Jest dobrze Panam, jedziemy do domu." wybrane. Wiem, że teraz moda na hejtowanie CP77 za wszystko ale ja tam się bawiłem dobrze, kampania główna bardzo dobra ale obawiam się, że tak na prawdę na raz bo jakoś nie odczułem zbytnio skutków moich decyzji aż do momentu ostatniej misji. Z postaci najbardziej charakterystyczna i generalnie najlepsza to wiadomo Panam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Sidequesty hmm uważam, że strasznie duży regres względem Wieśka. Tak zachwalali, że będą rozbudowane side-questy niczym w kampanii głównej. A tak naprawdę które były rozbudowane? Małe kampanie dla Panam,Judy, Johnego oraz Rivera no może jeszcze dla Peraleza
A reszta to przyjdź znajdź/zabij/uratuj/pokonaj/wygraj wyścig
Polski dublaż imo również lepszy od ang pomimo braku akcentów tak jak w wersji angielskiej oraz co najważniejsze Żebrwoski>Keanu
Technicznie wszyscy wiemy jak jest ale pocieszam się faktem, że Wiesiek na premierę wcale dużo lepszy nie był a był nawet misje takie jak z Triss gdzie w ogóle nie dało się przejść do dalszych fragmentów misji.
Redzi #!$%@? ogłaszając pierwszą date premiery na Kwiecień 2020 i to ich pogrzebało, wystarczyło ogłosić ją bezpiecznie na grudzień 2020 wstępnie i potem przełożyć na I Kwartał 2021 i myślę że byłaby idealna giera.
No ale póki co trzymajta się tam w tym Cedepie i na tagu XD
Widzimy się za 8 lat ogrywając Wiedźmina 4 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#cyberpunk2077 #cdprojekt
Pobierz Raptorini - No to jedyne słuszne zakończenie "Jest dobrze Panam, jedziemy do domu." w...
źródło: comment_1608582558lciawxHfh6Aw6XFWZHtIoM.jpg
  • 4