Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że filmik powstał by udowodnić z góry narzuconą tezę(takcjak filmik gta iv is better than gta v) ale mimo wszystko coś w tym jednak jest. Popatrzcie na dopracowanie detali, fizykę wody, model jazdy, i całą resztę wynikającą z silnika gry. Tutaj nie chodzi i błędy, bugi, glitche czy niedorobione animacje które da się załatać patchem, i za pół roku nikt o tym nie będzie pamiętał. Tutaj chodzi o drętwy silnik gry, którego zrobienie od początku nie będzie oznaczało aktualizacji ważącej kilkanaście-dziesiąt giga, tylko napisanie praktycznie całej gry od początku. To nie wygląda jak GTA w przyszłości, tylko jak Watch Dogs lub po prostu kolejna "ubi-gra" w przyszłości. To nie jest złośliwe, bo ja pewnie sam popykam z chęcią w Cyberpunka, ale po 1. nie za taką cenę, a po drugie niech przywrócą grę do ładu i składu xD

#gry #ps4 #xbox #xboxone #pcmasterrace #cyberpunk #cyberpunk2077
C.....k - Rozumiem, że filmik powstał by udowodnić z góry narzuconą tezę(takcjak film...
  • 25
@wykopyrek: W GTA V auto to tylko środek transportu. Owszem, jest sporo zadań skupiających się typowo na autach, ale bez przesady, że to gra o samochodach. To nie Driver. Zresztą nawet gdyby, to wysiadając z tego auta, możesz popływać jachtem czy skuterem, pojezdzic rowerem, polatać helikopterem; pograć w tenisa; pójść na strzelnicę czy do baru ze stripteasem, poskakać ze spadochronem... Jak na grę o autach dość rozbudowane możliwości niezwiązane z pojazdami.
@youknowthisxd: to tak jakbyś napisał, że film Titanic jest o statku wycieczkowym, który utonął.
No niby się zgadza… choć nie do końca.

Zresztą nawet gdyby, to wysiadając z tego auta, możesz popływać jachtem czy skuterem, pojezdzic rowerem, polatać helikopterem;


Samochód to skrót myślowy. Masz pojazd i się nim przemieszczasz, więc cała uwaga idzie na pojazd i na jakość sterowania. Samo latanie samolotem, czy helikopterem (chyba nawet sterowcem) to już jest super
@wykopyrek:

gta (każde) to gra o jeżdżeniu autami. Tylko tyle. Misje sprowadzają się do „jedź autem tam, pooglądaj filmik, jedź autem gdieindziej, dogoń autem tego, ucieknij autem przed tamtym, wróć autem do garażu”.

Cyberpunk to świat, w którym odgrywasz rolę. To gra o tobie i twoich przygodach.

Nie to samo.


Ja tak samo moge powiedzieć o wszystkich zadaniach pobocznych Cyberpunka, nie licząc tych związanych z postaciami jak Judy, Panam czy River,
To już pojechałeś. GTA to karykatura świata, z dużą dawką humoru.


@wykopyrek: Nawet bardzo sporą, uwielbiam reklamy w radiu. :-)
Przyznasz jednak, patrząc na powyższe filmiki, że świat z GTA "działa" zdecydowanie bardziej naturalnie?
Tylko o to mi chodziło. W GTA, jak z jakiegoś budynku patrzysz na drogę, po czym przez lunetę karabinu, to nie zobaczysz "sprajtów". Ba, możesz do tego samochodu strzelić, zastrzelić kierowcę, po czym tam pójść, i ten
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chancock: jaka fabuła by w CP 2077 nie była, przegrałem 70 godzin, miałem sporo błędów w tym zawiecha głównego wątku. Miasto, muzyka jest świetne ale niestety jest puste, brakuje tutaj właśnie takich małych szczegółów jak w serii gta, które złożone w całość robią to coś. Mamy prawie 2021 i ludzie oczekują, że otrzymają grę, którą reklamowali w taki sposób. To sami redzi nakręcili tą spiralę.