Wpis z mikrobloga

@hyperrr: Problemem centaura jest to, że ktoś mógłby użyć nagrania o podsłuchach i pluskwach w telefonie/plecaku majora przeciwko niemu, w dodatku filmy na których major mówił, że "Sławek dzwonił, że mi kanał skasuje jak..." I była mowa o jawnym SZANTAŻU na ćpunie, a ten dopisek pod filmami, że jest to fikcja i wydarzenia przedstawione są wymysłem autorów, może sobie wsadzić w dupę jak komisja się dobierze do filmów majora, bo to
  • Odpowiedz
@Verdundrin: Ten film będzie tylko przykrywką do tego, że będzie cieszył japę, że w ogóle nas to obchodziło - jak nie bojąc się prokuratury, to cisnąc z tego bekę. Rozumiem że człowiekowi brakuje uwagi innych osób i samotność ryje mu psychikę, ale takie rzeczy generalnie załatwia się z terapeutami albo najbliższą rodziną lub przyjaciółmi, a nie na jutubie za pośrednictwem rozwierania pośladów przed kamerą. Daje to trochę do myślenia - czy
  • Odpowiedz
@hyperrr: Tę osobę należy traktować już jak integralną część tego uniwersum - ja mu współczuję "na zimno". Nie mam zamiaru mu pomagać i dalej uważam że to co robi jest szkodliwe i głupie. Ale uważam też, że równie głupie jest pozwalanie mu na realizację swojego planu B - jak prowokacja nie wypali tak jak on chce, to i tak będzie tłumaczył, że ludzie go jadą, wyzywają, szkalują i obrażają - to
  • Odpowiedz