Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pankracy911: no sporo poco przecież to najniższa półka. Cudów nie spodziewaj się. Ekran też lepszy będzie w Huawei. Ale czy nakładka się spodoba. Najwyżej jakiś launcher zmienić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pankracy911: powiem tak, poco x3 to mega telefon jak za takie pieniądze, ew realme 7 pro za 1299 zł, bo p30 pro to już minimum 2k. Ja zmieniam telefony raz na 4 lata dlatego kupuje najmocniejszy tel na rynku żeby mieć zapas na lata.
@Pankracy911 też wyznawałem zasadę że kupuje telefon za 1k bo zdarzało mi się często tłuc przez pewien okres, ale jak się dzieciak urodził chciałem mieć dobry aparat zawsze pod ręką. A i imprez mniej teraz to wiadomo ;)
@MisiuMisiu: Eh, nie działa ten wykopowy wrzucacz a nie mam teraz czasu wrucać na hostingi, ale sytuacja wygląda następująco. Napewno jest gorzej niż P30pro, szczególnie przy słabym świetle, ale ogółem rzecz biorąc to jest wystarczajaco. Może nie ma wodotrysków, może ja nie potrafie go dobrze obsłużyć, ale jestem zadowolony. Teraz widziałem jakąś turbo promkę na allegro że można wziąć go za 849zł (szukaj na pepperze). Ja dałem 900 z fakturą i