Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim! Pamiętacie mnie jeszcze? Odkąd ostatni raz dzieliłem się z Wami countryballami, minęły 2 lata. Kupę czasu, który spędziłem na różnych wyjazdach, zbieraniu finansów i ciągłej walce z polskim "nie da się". Po długich perypetiach, w końcu do Was wracam i mam dla Was coś nowego. Poniżej przedstawiam naszego nowego Countryballa - Husarie!

To pierwsza maskotka, z nowej serii szytych countryballi, którą chciałbym podarować jednemu ze szczęśliwców, w dzisiejszym #rozdajo.

Jak co uważniejsi wiedzą, jakiś czas temu podjęliśmy decyzje o tym, żeby nasze maskotki szyć. Staraliśmy się aby zachowały swój dotychczasowy charakter i były tak samo urocze jak wszystkie do tej pory. Mamy nadzieje, że spodobają się Wam równie bardzo i życzę wszystkim powodzenia w #rozdajo , oraz spędzenia zbliżających się świąt w miłej i przyjemnej dla was atmosferze.

A dla tych wszystkich, którzy poza #rozdajo chcieliby kupić taką maskotkę dla swoich bliskich lub siebie samego, zapraszam na PW. Polandballa co prawda nie zdążę Wam już dostarczyć przed świętami, ale jeśli mimo to chcielibyście stać się jego właścicielem, droga wolna, po prostu napiszcie do mnie wiadomość. Pozdrawiam!
#makemyballs #polandball #countryball
Dakkar - Czołem wszystkim! Pamiętacie mnie jeszcze? Odkąd ostatni raz dzieliłem się z...

źródło: comment_1608482644OHpZTjJ0rMpVkpSUWEPYYz.jpg

Pobierz
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspooky: W nadchodzącym roku zamierzam poszerzać ofertę naszych balli, także może wkrótce pojawi się także i Trumpball :-) Zależy od zainteresowania