Wpis z mikrobloga

  • 16
@MarianoaItaliano pamiętaj, że dzięki twojej odwadze, jeśli się okaże, że zakończysz swoją linię generyczną to będziesz pierwszym ze swojej lini, który tego dokonał. Jest to jednak osiągnięcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@FLAC: Raczej mam podejście chcesz to się szczep, chcesz to nie tylko nie oczekuj że będziesz miał takie same możliwości pracy, kariery itd. Ciężko mi wyobrazić sobie np. lekarza czy pielęgniarkę która się nie zaszczepi bo może stwarzać zagrożenie dla siebie i pacjentów tak z powodu COVIDa jak i wzw typu B czy polio. Ja pracuję co prawda w administracji ale czasami się spotykam z personelem medycznym który może mi coś
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: a potem odbierz możliwość pracy w ogóle, a potem odbierz możliwość mieszkania w społeczeństwie, a potem jak się nie zaszczepisz to będziesz izolowany w obozach ( ͡° ͜ʖ ͡°) krok po kroczku, ale wszystko dla waszego dobra!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@FLAC: Za daleko idziesz w tym, ja wspominam o zawodach w których masz statystycznie większą możliwość zarażenia czymkolwiek nie tylko koronawirusem. Szpital na przykład nie dopuści pielęgniarki bez wymaganych szczepień do pracy wśród pacjentów.
  • Odpowiedz