Wpis z mikrobloga

Mireczki, wiem, że lubicie dobre i ładne jedzenie a dodatkowo (a może przede wszystkim!) macie ogromne i dobre serca.
W tym roku moja fundacja chcąc uzbierać fundusze na działania zorganizowała akcję pieczenia, dekorowania i sprzedaży pierniczków - cegiełek. Niestety reklama idzie nam średnio i zostało nam jeszcze dużo pierniczków do sprzedania a faktury u wetów niepopłacone. Powoli zaczyna brakować nam funduszy i kredytu w lecznicach by dalej sterylizować i ratować koty. Nie chcemy żebrać, chcemy w zamian dać od siebie w zamian coś dobrego. W komentarzach więcej zdjęć.

Zapraszamy do zakupu cegiełek które wesprą działania fundacji Kociarnia Kż - sterylizujemy i leczymy koty bezdomne.
Super dodatek do prezentu lub dekoracja choinki (można przebić igłą i przewlec nitkę).
Duży piernik - 5zł
Komplet 10-12zł
Odbiór Karłowice, można sobie wybrać spośród około 200 różnych wzorów. Jak ktoś napisze do mnie na pw to możemy się umówić na odbiór gdzieś w mieście.
Na pw mogę podać numer do starszej pani, która pierniczki piekła i u której można je sobie odebrać, na miejscu są pakowane w celofan, proszę bez głupich żartów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wroclaw #koty #pomagajzwykopem

Wołam @bartez_94 @Sandrinia @linamaryna (bo się udzielaliście/zostaliście zawołani do poprzedniego postu)
krave - Mireczki, wiem, że lubicie dobre i ładne jedzenie a dodatkowo (a może przede ...

źródło: comment_1608469706eNo9dzou55DrQs3Fr0g5gw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz