Wpis z mikrobloga

Jako że już powoli zaczynam wiedzieć, co mi się podoba a co nie to chciałabym puścić dalej to co na zdjęciach:
Marc Jacobs Decadence EDP Klik do opisu na fragrze - 30ml bez jakichś 5 psików, cena 150zł
Połączenie śliwki, szafranu i irysa na otwarciu, potem bursztyn i wetyweria z papirusem. Fajny, tajemniczy i nieoklepany zapach. Nie jest killerem jeśli chodzi o projekcję, tak w sam raz, trwałość spoko. Bez pudełka.
Fendi Furiosa EDT Klik do opisu na fragrze - jakieś 28/30ml, cena 55zł
Fajnie czuć pieprz na otwarciu, jak dla mnie zdrowo równoważony przez bergamotkę, dobre podbicie kadzidłem i drzewem gajwakowym balansuje zapach. Trwałość na skórze przy jednym psiknięciu jakieś 4h, projekcja na początku ogromna a potem się stabilizuje do tego stopnia, że można wyjść do pracy. Sam zapach pokazuje ogromną różnicę w podejściu do sztuki perfumiarskiej u Włochów - warto sprawdzić.
Przepiękny flakon w metalowym oplocie, warto nawet dla niego kupić. Z pudełkiem.
Zara Vibrant Leather Warm Klik do opisu na fragrze 90ml bez trzech globali, cena 70zł
Fajny niemęczący otoczenia zapach do pracy czy na co dzień. Super się komponuje zarówno do koszuli i pracy w biurze jak i na weekend niezobowiązująco do swetra i dżinsów. Na mnie trzyma spokojnie parę godzin, na pasku od mibanda póki nie umyję. Nutę głowy stanowi ambrette (piżmian właściwy); nutą serca jest irys; nutą bazy są nuty drzewne.
Mega podoba mi się minimalistyczny flakon z magnetycznym korkiem. Z pudełkiem.
Wysyłka paczkomatem lub paczką w ruchu przez Vinted, jeśli ktoś znajdzie cebulomat to niech da znać. Odbiór własny Wrocław.
#perfumy #rozbiorka71
Pobierz krave - Jako że już powoli zaczynam wiedzieć, co mi się podoba a co nie to chciałabym...
źródło: comment_1608464451xMdS2gcKm9SV8au9wV9Xan.jpg