Wpis z mikrobloga

@janabanana: Czy RDR2 miało jednoczesną premierę na wszystkich platformach? Po premierze na PC też miało sporo problemów i nawet takie doświadczone studio jak Rockstar musiało łatać bugi wynikające z przeniesienia na inne platformy. Oprócz fanbojów to nikt nie pieprzy takich głupot jak w pierwszym wierszu mema.
@M4711: Jak coś takiego wyciągnąłeś z mojej wypowiedzi to nie za bardzo mamy o czym rozmawiać, ja tylko wytykam debilizm tego porównania z mema xD Nawet tak wielkie studio jak Rockstar podawane tu jako przykład, pomijając oczywiste zyski ekonomiczne wynikające z wielu "premier", nie podejmuje się jednoczesnych premier na PC i konsolach z pragmatycznego punktu widzenia i wymagającej optymalizacji.
Inni już napisali jaka jest różnica między tymi exami z zamkniętymi etapami,
@Mr_kolek że jak masz sprzęt który w momencie premiery nie był najmocniejszy to nie spodziewaj się cudu że gra która nazwali nowym "can i run this Crysis" będzie działać wybitnie xD
Nigdy nie biorę udziału w wojnach konsolowych ale w tym momencie konsolowcy oczekują nie wiadomo jakiego cudu xD
Zresztą personalnie gram na i5 i 1050 i gra działa całkiem nieźle więc nie wiem co wy robicie na tych konsolach
@Mr_kolek że jak masz sprzęt który w momencie premiery nie był najmocniejszy to nie spodziewaj się cudu że gra która nazwali nowym "can i run this Crysis" będzie działać wybitnie xD

Nigdy nie biorę udziału w wojnach konsolowych ale w tym momencie konsolowcy oczekują nie wiadomo jakiego cudu xD

Zresztą personalnie gram na i5 i 1050 i gra działa całkiem nieźle więc nie wiem co wy robicie na tych konsolach


@GroznaCzupakabra:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piaskun87: NPC w Cyberpunku nie rozni sie niczym od NPCow w typowo hubowych gierkach, jak Deus Ex HR. Stojace w miejscu,ewentualnie maly patrol na niewielkim obszarze wydmuszki, z zapetlonymi kwestiami.@tellet: