Wpis z mikrobloga

Wchodzę na stronę Urzędu Miasta Otwocka pod Warszawą i tam czytam:

Kontrolerzy wiedzą, że korzystać z aplikacji kiedy oznaczysz swój pojazd Naklejką Pango [..]. Naklejkę możesz [...] odebrać w Biurze Strefy Płatnego Parkowania przy ulicy ul. Bukowskiej 1 A w Skawinie.


Więc pakuję się już bo po naklejkę mam 500 km do przejechania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #gownowpis #skawina
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wigr:

8. JAK OZNACZYĆ POJAZD, ŻEBY KONTROLER STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA WIEDZIAŁ, ŻE KORZYSTAM Z SYSTEMU PANGO?

Samochód należy oznaczyć naklejką, którą zarejestrowani użytkownicy otrzymają pocztą lub za pomocą kartki z napisem Pango, którą należy umieścić za przednią szybą samochodu. Identyfikator można pobrać również osobiście w biurze strefy parkowania w poszczególnych obsługiwanych miastach.
Naklejkę można także pobrać tutaj. Wystarczy pobrać i wydrukować plik, a następnie włożyć kartkę za przednią szybę samochodu.

https://pango.pl/faq
@wigr: Jak zwykle ktoś robił kopiuj wklej i nawet nie przeczytał. Mój były Janusz miał sprzęt do wypożyczania i mowilem mu szefie warto by zrobić jakiś regulamin tego wypożyczania to Janusz zadzwonił do firmy która tez wypożycza, powiedział ze chce wypożyczyć i niech przesla mu umowę-regulamin na maila. Po czym przyszedł do mnie jak się edytuje w pdfie bo chciał wszędzie powklejac dane naszej firmy jako wypozyczajacego i mieć umowę gotowca